Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1981 yılında Ali Tekin ve kardeşleri Tekinler Kollektif Şirketini kurarak ticari faaliyetlerine başlamışlardır. İlk faaliyet alanı yün ve hububat ticareti olan şirket, bugün birçok farklı emtia ticareti ve işlemesi alanlarında etkinlik göstermektedir.

2005 yılında kurulan Yumurtacılar Zahirecilik Tarım Ürünleri İnşaat ve Müteahhitlik San. Tic. Ltd. Şti. ise ailemizin ihracat faaliyetlerini yürütmek üzere kurduğu şirkettir. Bu şirket bünyesinde beyaz, sarı, mavi haşhaş tohumları, kimyon ve anason gibi tarım mahsullerinin yurtiçi alım-satımı, işlemesi ve ihracatı faaliyetleri yürütülmektedir.

Tekinler koll Şti. Ali Tekin ve Ortakları adı altında 2016 yılında 72.000 metrekarelik alanda kurulan teknolojik jeotermal sera yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini sürdürmektedir.

2020 yılında ise çikolata, haşhaş ezmesi, haşhaş kreması, tahin kreması, fıstık & fındık ezmesi v.b üretimine başlamış olup İSO 9001:2015, İSO 22000:2005,FSSC 22000, HELAL Sertifikaları da bulunmaktadır.

Hedefimiz, kalitemizden ödün vermeyerek, saygıdeğer müşterilerimizle beraber doğruluk ve dürüstlük üzerine kurulu işbirliğimizi devam ettirmektir.

Gücünü müşterilerin güveninden almaktadır.

 

 

ABOUT US

In 1981, Ali Tekin and his brothers started their commercial activities by establishing Tekinler Collective Company. The company, whose first field of activity was wool and grain trade, is active in many different commodity trading and processing areas today.

Founded in 2005, Yumurtacılar Zahirecilik Tarım Ürünleri İnşaat ve Müteahhitlik San. Tic. Ltd. Şti. is the company established by our family to carry out export activities. This company carries out domestic trading, processing and export of agricultural products such as white, yellow, blue poppy seeds, cumin and anise.

Tekinler koll Sti. The technological geothermal greenhouse, which was established in 2016 under the name of Ali Tekin and Partners, on an area of ​​72,000 square meters, continues its domestic and international activities.

In 2020, it started the production of chocolate, poppy butter, poppy cream, tahini cream, peanut & hazelnut butter, etc.It also has ISO 9001: 2015, ISO 22000: 2005, FSSC 22000, HALAL Certificates.

Our goal is to continue our cooperation based on honesty and integrity with our esteemed customers without compromising our quality.

We take our strength from the trust of our customers.